Sukienka zakładana kopertowo

Modne ubrania w garderobie to marzenie właściwie każdej kobiety. Z drugiej jednak strony warto jest posiadać trochę klasyki, gdyż sprawdzi się zawsze i wszędzie. Do klasycznych ubrań z powodzeniem można zaliczyć sukienki zakładane kopertowo.

Sukienki zakładane kopertowo- dla kogo?

Nie ma jednej sylwetki, na której będą się dobrze prezentowały. Sukienka kopertowa z powodzeniem sprawdzi się zarówno przy szczupłej jak i bardziej obfitej posturze. Co więcej doskonale podkreśli linię biustu i odcięcie w talii. Kopertowy dekolt sprawia, że mały biust zostaje podkreślony i optycznie wydaje się większy, natomiast bardziej obfity biust nabiera ładnego kształtu. Dla kobiet, które nie mają wcięcia w talii, ten krój wydaje się prawdziwym wybawieniem, ponieważ sukienki zakładane kopertowo posiadają zdobienia czy krój podkreślający talię. Dzięki niemu nie tylko cała sylwetka prezentuje się proporcjonalnie, ale nogi zostają optycznie wydłużone.

W każdym czasie, w każdym wieku

Sukienka kopertowa doskonale sprawdzi się zarówno u bardzo młodych dziewcząt, jak i u dojrzałych kobiet. Właściwy wzór czy długość może zamaskować wszelkie niedoskonałości sylwetki, jak i również sprawić, że ta wyda się szczuplejsza i zgrabniejsza niż w rzeczywistości. Ponadto dla kobiet w ciąży taka sukienka jest prawdziwym wybawieniem. Z jednej strony „rośnie” razem z biustem z uwagi na kopertowy dekolt, a z drugiej odcinana pod biustem podkreśla ciążowe kształty. Nie bez powodu sukienki ciążowe najczęściej mają krój kopertowy.

Na każdą okazję

Sukienka zakładana kopertowo może sprawdzić się na wiele okazji. Przede wszystkim należy zdecydować się na bardziej klasyczne kolory, gdyż to one dają nieprawdopodobnie wiele możliwości. W późniejszym czasie wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, by móc stworzyć naprawdę ciekawe stylizacje. I tak jedna sukienka będzie miała szansę sprawdzić się zarówno w codziennym ubiorze, jak i na specjalne okazje- wesele koleżanki.
Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony sklepu Orsay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *