Jakie buty do miętowej sukienki?

Miętowe sukienki kojarzone są z orzeźwieniem, dlatego tak chętnie zakładane są szczególnie latem. Oczywiście jeśli kobieta lubi sukienki, z powodzeniem będzie mogła w nich chodzić również w pozostałe pory roku, pamiętając o właściwej stylizacji.

Stylizacja zależna od okazji

Nie ma jednego właściwego rozwiązania jeśli chodzi o gotowe stylizacje. Wiele zależy od pory roku, okazji ale również sylwetki. To w czym modelka w gazecie wygląda perfekcyjnie, nie zawsze będzie dobrze leżało na nas. Nie tylko z uwagi na fakt, że każda sylwetka jest inna, ale przede wszystkim należy pamiętać o pracy grafika, który jest w stanie perfekcyjnie ukazać produkt na modelce. Ponadto każda okazja ma określone potrzeby jeśli chodzi o stylizację, dlatego nawet jeśli w szafie znajduje się kilka miętowych sukienek, nie zawsze można będzie je wykorzystać.

Stylizacja a pora roku

Latem sukienki sprawdzają się wręcz idealnie, można je zakładać i jedyne o czym należy pomyśleć to dobranie do nich obuwia. Wraz z pojawieniem się chłodniejszym dni, dla wielu pań kompletowanie stylizacji bywa problematyczne. Oczywiście nadal z powodzeniem można nosić sukienki, jednak z grubszych materiałów. Przykładowo miętowa sukienka wykonana z cieplejszej dzianiny doskonale sprawdzi się jesienią do botków.

Jakie buty latem na wesele?

Tak naprawdę podstawą przy wyborze obuwia na tę szczególną okazję jest wygoda. Dlatego tak duże znaczenie ma przymierzanie poszczególnych modeli, przejście się w nich i sprawdzenie, czy rzeczywiście są wygodne. Ponadto warto jest postawić na buty, które z powodzeniem można będzie wykorzystać w późniejszym czasie. Dzięki temu połączymy przyjemne z pożytecznym i zyskamy nową parę butów. Można postawić na szpilki, jeśli ogólnie lubimy sukienki, gdyż jest to gwarancją, że będziemy w nich chodziły. Dla wielu pań priorytetem jest zabranie obuwia na zmianę. Oczywiście nawet bardzo wygodne buty po wielu godzinach zabawy na parkiecie mogą stać się niewygodne, dlatego zabranie zapasowej pary ma sens.

Jakie buty do miętowej sukienki?

Bezpiecznym rozwiązaniem będzie postawienie na czerń. Jednak coraz większa liczba kobiet decyduje się mimo wszystko na pastele czy żółcie. W przypadku postawienia na żółte dodatki, obuwie w tym kolorze będzie mogło stanowić doskonałe uzupełnienie dla miętowej sukienki.
Zdj. Orsay.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *