Jakie buty do miętowej sukienki?

Zakup sukienki pozornie wydaje się łatwy. Zwykle w zależności od tego na jaką właściwie okazję jest kupowana, wybiera się fason i krój. Należy pamiętać o tym, jak duże znaczenie ma nie tylko sam fason, ale dopasowanie do sylwetki. Dlatego warto jest mieć świadomość co do tego, co chcemy ukryć a co mimo wszystko uwydatnić. W ten sposób znacznie łatwiej znajdzie się model, który będzie spełniał wszelkie oczekiwania.

Jakie buty do miętowej sukienki?

Posiadanie nawet bardzo wiele różnego typu obuwia nie daje gwarancji że do konkretnej sukienki można będzie jakieś spasować. Oczywiście wybierając kolejny typ obuwia, należy pamiętać o tym, które już się posiada i skupić się na zakupie czegoś innego. Dobierając dość zróżnicowane obuwie bardzo szybko będzie mogło okazać się, że właściwie do każdej sukienki można będzie znaleźć fajne obuwie. Wiele kobiet zdecydowanych jest na zakup klasycznych butów. Z jednej strony ma to rację bytu, ponieważ wiadomo, że znacznie łatwiej można je spasować do sukienki. Z drugiej, jeśli sama sukienka jest bardzo klasyczna, to mimo wszystko z obuwiem czy dodatkami można poszaleć. Miętowa sukienka ma to do siebie, że wiele pań nie do końca wie, jakiego typu obuwie do takiej będzie pasowało. Wiadomo, że dość dobrym rozwiązaniem będzie przełamanie koloru i postawienie na żółte buty i torebkę. W ten sposób można będzie osiągnąć niezwykle ciekawy efekt.

Jakie buty do parki?

Kurtka parka wydaje się dość ciekawym elementem ubioru. Dlatego tak chętnie w ostatnim czasie jest noszona. Pomimo tego, że na początku mogą pojawić się trudności z ustaleniem stylizacji do niej, to z czasem może to być ulubiony element wielu stylizacji. Bardzo często zależy więc od okazji na jaką planujemy założyć kurtkę. Bardzo dobrze sprawdza się w codziennych stylizacjach. Stąd też warto jest na takowe postawić. Ponadto buty, które będą dobrze do niej pasowały to przede wszystkim wszelkiego rodzaju sportowe odsłony butów. Z pewnością jeśli już będzie się posiadało taką parkę o wiele łatwiej można będzie ją włączyć w różnego rodzaju stylizacje. Dlatego od tego należy rozpocząć tę przygodę.

Zdj. CCC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *