Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Jeziora Plitwickie, czyli przedsionek raju

Całkiem niedawno mogliście zachłysnąć się chorwackimi klimatami, a dziś mamy dla Was prawdziwą bombę i jednocześnie argument, który przekona Was, że odwiedzić ten kraj po prostu musicie – Jeziora Plitwickie.

Któż z nas nie chciałby znaleźć się w raju, prawda? Mówią, że czeka nas to dopiero po śmierci, ale uwierzcie, jest kilka takich miejsc na ziemi, które mogą stawać w szranki w boju o tytuł „Raju na Ziemi”. Jedną z nich jest przyrodnicza perełka Chorwacji. Znajduje się mniej więcej w połowie drogi z Zagrzebia do Zadaru. Jadąc tam znajdziecie się w plątaninie lazurowych jezior i labiryncie zieleni. Wszystko to łączą wspaniałe i zapierające dech w piersiach wodospady, które mimo swej dostojności czynią z tego miejsca oazę spokoju. Wejść do raju za niecałe 100 zł? To tylko w Chorwacji, ponieważ całodzienny pobyt w Parku Jezior Plitwickich to ok. 180 kun chorwackich.

Jesteśmy pewni, że jeśli już tam trafisz, to nie będziesz chciał opuszczać tego miejsca – w najgorszym razie będziesz wracać tam, jak najczęściej się da! Dlaczego? Zobacz sam….

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *