Kurtki przejściowe dla niskich

Posiadanie nawet całej szafy różnego rodzaju ubrań i tak nie jest w stanie dać sporej liczby możliwości jeśli chodzi o stylizacje, jeśli brakuje pomysłu i różnorodności. W ostatnim czasie coraz modniejszym rozwiązaniem są kurtki przejściowe, które mogą stać się naprawdę interesującym elementem zestawu ubrań.

Kurtki przejściowe na jakie się zdecydować?

Prawda jest taka, że każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną sztukę, ponieważ to właśnie dzięki temu uda się naprawdę wiele zdziałać. Koniecznie należy zwrócić uwagę nie tylko na to jakiej długości są takie kurtki przejściowe, ale przede wszystkim w jakich kolorach. Wiadomo, że każda kobieta ma inna garderobę, bardzo często zwyczajnie można poczuć się zagubionym jeśli chodzi o kolor nowej kurtki. Dlatego jeśli posiada się obuwie w odpowiednim kolorze to warto jest dokupić do niego również kurtkę.

Jak się ubierać przy niskim wzroście?

Bardzo duże znaczenie mimo wszystko ma kurtka, a właściwie jej długość. Dzięki temu można będzie nie tylko optycznie wydłużyć sama sylwetkę, ale również spowodować, że na pewne sprawy można będzie zupełnie inaczej popatrzeć. Przykładowo jeśli dana kobieta narzeka, że ciągle jest jej zimno, to dłuższa kurtka przejściowa będzie mogła idealnie się tutaj sprawdzić. Dlatego warto jest dać sobie czas na podjęcie decyzji, z pewnością zarówno długość jak i kolor kurtki będą mogły mieć bardzo duże znaczenie dla efektu jaki uda się uzyskać i stylizacji które można będzie stworzyć.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *