Kurtki przejściowe w różnych kolorach

Gdy robi się ciepło, bardzo chętnie zrzucamy z siebie nadmiar ubrań. Niestety, ale to w tym czasie najczęściej dochodzi do przeróżnego rodzaju przeziębień. Dlatego warto jest zadbać o swoje zdrowie, jak i również zainwestować w kurtki przejściowe. Pomimo bardzo dużego wyboru, wiele kobiet zdecydowanych jest na to, by zakupić je w kolorze czarnym, gdyż najłatwiej spasować zresztą ubioru.

Kurtka przejściowa jaki fason wybrać?

Tak naprawdę, bardzo duże znaczenie ma tutaj to, czy do pracy jedziemy autem czy rowerem. Wiadomo, że inne są potrzeby osoby, która jednak potrzebuje czegoś do narzucania, a zupełnie inne gdy jednak jest narażona na chłodniejsze powietrze. Z tego właśnie powodu, bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się modele dłuższe. Z jednej strony będą chroniły przed chłodnym powietrzem, z drugiej doskonale sprawdzą się na spacer, czy rower.

Jestem niska jak się ubierać?

Nie ma jednego właściwego sposobu, ponieważ każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba się w danym ubiorze dobrze czuć. Z tego właśnie powodu kurtka przejściowa, którą kupiła koleżanka, nie zawsze będzie idealnie leżała na nas. Warto jest więc samodzielnie sprawdzić, w którym fasonie czujemy się dobrze.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *