Kurtki przejściowe na chłodniejsze wieczory

Kurtka przejściowa, pomimo tego, że początkowo może wydawać się zbędna to jednak taka nie jest. Przede wszystkim wiele pań dopiero w momencie w którym taka kupuje, zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo jej potrzebowało. Śmiało można więc zastanowić się nad tym przy najbliższych zakupach.

Kurtki przejściowe jaka kolorystyka

Nie ma jednego właściwego koloru, jeśli chodzi o kurtki przejściowe. Wiadomo, że i tak wiele pań zdecydowanych jest na czerń, gdyż pasuje to wszystkiego. Z drugiej jednak strony brąz czy szarość też będą mogły dobrze się sprawdzić. Dlatego warto jest wziąć to pod uwagę, a być może okaże się to strzałem w dziesiątkę. Należy przede wszystkim pamiętać o tym, że bardzo wiele kobiet obawia się kolorów i to zupełnie niepotrzebnie. Przede wszystkim warto jest wiedzieć o tym, że to od nas samych będzie zależało w jakich barwach będziemy chodziły. Wiadomo, że w jednych czujemy się lepiej w innych gorzej to tez należy wziąć pod uwagę. Z drugiej jednak strony możliwości jest wiele i z każdym rokiem ich przybywa.

Krótkie nogi moda

Koniecznie należy zwracać uwagę na samą długość kurtki, ponieważ to właśnie od tego będzie zależało czy optycznie skróci czy wydłuży daną sylwetkę. Wiadomo, że na samym początku niewiele kobiet zwraca na to swoją uwagę, jednak gdy już przymierza kilka różnych modeli kurtek to można będzie całkowicie zmienić swoje podejście. Prawda jest taka, że kurtka przejściowa to dobre rozwiązanie gdy jest ciepło, ale mimo to wieczory są nadal chłodne. Warto jest zdecydować się na model sięgający do pasa, gdyż to właśnie on doskonale będzie mógł wpasować się jeśli chodzi o wydłużenie nóg. Dodatkowo warto jest postawić na buty na koturnach czy szpilki. W ten sposób uda się uzyskać naprawdę fajny efekt.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *