Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki przejściowe- sposób na chłodniejsze dni

Prawdą jest, że bardzo wiele pań zupełnie nie wie, w jaki sposób można dobierać strój do swojej figury. Oczywiście jeśli chodzi o kurtki przejściowe, to mają bardzo ważne zadanie, gdyż chronią nas przed zimnem. Z drugiej jednak strony należy mieć na uwadze, że mogą one być idealnym elementem ubrania. Dlatego przy zakupie należy postawić na taki kolor, w jakim mamy ubrania z danego sezonu, ponieważ dzięki temu można będzie z łatwością kompletować zestawy ubrań. Ponadto należy pamiętać o tym, że nie zawsze te kurtki są ocieplane, stąd też warto jest mieć wersję z ociepleniem i drugą, która ochroni przed wiatrem.

Jestem niska jak się ubierać?

Bardzo wiele niższych pań ma problem z doborem ubrań. Wiadomo, że chcą one optycznie dodać sobie kilka centymetrów wzrostu, co oznacza, że dobrze dobrana kurtka przejściowa będzie mogła idealnie się tutaj sprawdzić. Dobrym rozwiązaniem wydaje się być kurtka, której długość będzie sięgała do pasa, ponieważ optycznie wydłuży sylwetkę. Innym rozwiązaniem, jest kurtka, która będzie się kończyła na wysokości bioder, ponieważ to również będzie mogło dodać optycznie wzrostu. Wiele zależy od tego, w jakim stylu ubiera się dana kobieta, ponieważ na tym należy się skupić w trakcie takich zakupów.

 

Kurtki przejściowe jaki kolor?

Kolorystyka kurtek jest nieprawdopodobnie bogata, jednocześnie należy pamiętać o tym, że czarny, biały czy brązowy pasują do wielu barw. Dlatego jeśli ktoś zdecyduje się na zakupienie tylko jednej kurtki, warto by była właśnie w takich kolorach. Oczywiście przy większej ilości okryć wierzchnich z powodzeniem można będzie postawić na znacznie większą gamę kolorystyczną. Stąd też wiele zależy od tego, ile kurtek przejściowych znajduje się w szafie.

 

 

 

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.
Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *