Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Spodnie cygaretki jaki fason do danej figury?

Spodnie cygaretki są zwykle proste. Oczywiście jedne modele przylegają do ciała bardziej inne mniej. Jednak nie sposób jest nie zauważyć, że ten rodzaj spodni jest w stanie znacząco wpłynąć na sylwetkę. Przede wszystkim można sobie ją wyszczuplić a jednocześnie dodać sobie optycznie kilka centymetrów. Dlatego spodnie cygaretki są odpowiednim rozwiązaniem dla pań, które mimo wszystko chciałyby być szczuplejsze.

Spodnie cygaretki jakie wybrać?

Można spotkać różnego rodzaju modele, co pozwala na dopasowanie do swojej sylwetki tych właściwych. Koniecznie należy mieć na uwadze, że spodnie cygaretki z powodzeniem pasują również dla pełniejszych kształtów. Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że jeśli wybierze się odpowiedni rozmiar i fason, z powodzeniem będą mogły sprawić, że sylwetka wyda się znacznie szczuplejsza. Bardzo modne są spodnie z kantem, który również jest w stanie wyszczuplić całą sylwetkę.

Jak się ubierać przy nadwadze?

Nadprogramowe kilogramy to zmora, z którą wiele kobiet próbuje walczyć. Wiadomo, że ten proces trwa bardzo długi czas, co oznacza, że nie zawsze udaje się wszystko załatwić w takim czasie, jak przewidują to pierwotne plany. Z tego powodu przy większej sylwetce cygaretki również mają szansę się sprawdzić. Należy wziąć pod uwagę, że duże znaczenie ma ich krój, dlatego warto jest przymierzyć kilka różnych fasonów, by móc ocenić, który jest najlepszy.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Orsay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *