Spodnie cygaretki- jaki kolor wybrać?

Dobór fajnych spodni bywa początkowo niezwykle skomplikowany. Jednak bardzo często trudność bierze się z nieznajomości podstawowych zasad dotyczących typu sylwetki i ubrań, które do niej pasują. Wiele pań uważa, że spodnie cygaretki idealnie leżą tylko na modelkach, jednak prawda jest skrajnie inna.

Spodnie cygaretki dla kogo są najlepsze?

Wiele zależy zwyczajnie od ich fasonu, wzoru czy modelu. Przede wszystkim należy pamiętać, że dobranie odpowiedniego rozmiaru dla siebie to już połowa sukcesu. Wiele kobiet ma z tym problem, jak i również decyduje się na zakupienie zbyt małego rozmiaru, co sprawia, że spodnie nie leżą tak jak powinny.

Spodnie cygaretki idealne do pracy

Wiele kobiet ma problem również z doborem stroju do pracy. Dlatego należy mieć na uwadze, że spodnie cygaretki mają okazję się tutaj idealnie sprawdzić. Oczywiście wystarczy dobrać właściwą górę, by strój miał znacznie bardziej oficjalne brzmienie i z powodzeniem można będzie tak pójście do pracy.

Jak się ubierać przy nadwadze?

Spodnie cygaretki również mają szansę się tutaj idealnie sprawdzić. Wystarczy dobrać właściwy fason i rozmiar. Bardzo dobrze sprawdzają się wzorzyste modele, gdyż są w stanie zamaskować większe uda, czy ukryć wystający brzuszek. Koniecznie więc należy o tym pamiętać.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Orsay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *