Kurtki bomber jacket do czego nosić?

Posiadanie całego arsenału kurtek w szafie nie ma większego sensu, jeśli i tak wciąż chodzimy w kilku o ile nie w jednej i tej samej. Pomimo tego, w ostatnim czasie bardzo popularna jest kurtka bomber jacket. To właśnie dzięki niej można będzie naprawdę ciekawie nosić różne ubrania. Dlatego nawet jeśli do tej pory jakaś kobieta od niej stroniła, to wiele może się zmienić. W dużej mierze sporo zależy od stylu jaki konkretna kobieta preferuje, stąd też wiadomo, że nie każdej będzie coś takiego odpowiadało.

Kurtka bomberka na różne okazje

Posiadanie tego typu kurtki powoduje, że można ją łączyć z różnego rodzaju ubraniami. Koniecznie więc należy już wcześniej zastanowić się nad tym, jaki styl pasuje do danej kobiety, gdyż to właśnie od niego będzie zależało, czy kurtka zda egzamin czy też jednak nie. Kurtka bomber jacket to wspaniałe rozwiązanie na przeróżne okazje. Z tego właśnie powodu tak wiele młodych kobiet jest nimi wręcz zachwyconych. Od czasu do czasu można się zainteresować nowymi modelami, a być może uda się zgromadzić w swojej szafie aż kilka z nich.

Niska dziewczyna spodnie i bomberka

Bardzo wiele niskich dziewczyn jest zdecydowanych na noszenie spodni. To szczególnie atrakcyjne rozwiązanie w sytuacji, gdy mimo wszystko ktoś uwielbia płaskie obuwie, a spodniami można dodać sobie optycznie kilku centymetrów. Z uwagi na to, jak długa jest kurtka bomberka ona również wpłynie pozytywnie jeśli chodzi o optycznie wydłużenie sylwetki.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *