Modne kolory na wiosnę

Modny kolor na wiosnę – 2018 w kolorach jak z bajki!

Jaki będzie modny kolor na wiosnę? My już wiemy i chętnie się tą wiedzą podzielimy, byś z wielką finezją mogła tworzyć unikatowe stylizacje, wybierać odpowiednie materiały i wybierać w oryginalnych dodatkach. Sprawdź w naszym artykule. Zaczerpnij inspiracji i stwórz stylizację na miarę Ikony Mody.

Modny kolor na wiosnę

Pora wyjawić tajemnicę, na którą czekają trendsetterki, blogerki na całym świecie, które zadają sobie pytanie o kluczowy motyw nadchodzącego sezonu. To kolor wielkiej radości i niech takie będą twoje stylizacje w nadchodzącym roku. Kolor zielony będzie królował na salonach, a projektanci już przygotowali serię modnych inspiracji na 2018 r. Sprawdź nasze wyselekcjonowane pozycje.

Bluzy – kto ich nie nosi?
Modny kolor na wiosnę

pinterest.com

Bluza to praktyczny dodatek do każdej stylizacji, którą tworzymy na co dzień, ale jak się okazuje nie tylko. Modne bluzy na zimę to takie, które zawierają napis i raczej polecamy, by łączy je ze spodniami 3/4, dresami lub cygaretkami. Oczywiście połączone z materiałowymi spodniami w kant będą wyglądać doskonale, jeśli dodasz jeden, bardzo ważny element – szpilki. Takie połączenie to nowojorski styl, które w Polsce przyjął się jako street style. Dla kobiet to idealna alternatywa to precyzyjnego i wyrafinowanego looku.

Spódnice z koszulą w wersji wiosennej – hit czy kit?
Modny kolor na wiosnę

pinterest.com

W nadchodzącym sezonie poza bluzami będzie królowała koszula z gładkiego aksamitu i bawełny z motywem zielonych kwiatów. To styl, któremu można zarzucić wiele, ale na pewno nie kit. Jak wyjść z opresji, by kit zamienił się w hit! W bardzo prosty sposób i tu również z pomocą nadciąga kolor zielony. Przepasane spódnice w kolorze butelkowej, zgniłej, ale i miętowej zieleni to gorący trend. Połącz je z sandałkami bez palców i żakietem i wybierz je na specjalną okazję, uroczystą kolację, a nawet wyjście do pracy.

Zielone sukienki
Modny kolor na wiosnę

pinterest.com

Jednolite, bez dodatkowych printów, proste, zabudowane są najbardziej kuszącym motywem nadchodzącego sezonu. Czy kobieta nie będzie wyglądać w takiej stylizacja mało seksownie? Wręcz przeciwnie. Subtelny look sprawi, że mężczyzna zwróci na Ciebie jeszcze większą uwagę. Nie zapomnij o szpilkach i srebrnych dodatkach. Konieczne i bardzo pożądane są zegarki damskie. 2018 rok bez zegarków nie istnieje. Twórz oryginalne stylizacje, wybieraj topowe dodatki i baw się modą!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *