Centara Grand Island Resortwyspy na malediwach

Centara Grand Island Resort – to się nazywa luksus!

Wyobraź sobie, że masz masz przez kilka tygodni nieograniczony dostęp do gotówki. W tym czasie musisz wybrać sobie jedno miejsce na Ziemi, gdzie spędzisz ze swoimi bliskimi niezapomniane wakacje. Może teraz kołacze się ci się cała gama przepięknych destynacji. Przestań na chwilę przeglądać w głowie ten wyjątkowy album. Mamy dla Ciebie propozycję – to ta z tych nie do odrzucenia. Centara Grand Island Resort & Spa Maldives – Tam spędzisz urlop ociekający luksusem. Dosłownie! 

Centara Grand Island Resort & SPA warte każdych pieniędzy!

Malownicze okoliczności przyrody – wyspa w południowej części atolu Ari otoczona turkusowymi lagunami Oceanu Indyjskiego (widzisz to?) – i nie tylko, sprawiają, że Centara Grand Island Resortto ośrodek, który jeszcze długo będziecie wspominać.

Coś dla siebie znajdą tu podróżujący solo, zakochane pary, rodziny z dziećmi, nowożeńcy. Słowem – wszyscy. Centara Grand Island Resort & Spa Maldives zaprasza do świata pięciogwiazdkowego luksusu, którego poziom trudno sobie nawet wyobrazić.

Centara Grand Island Resort wyspy na malediwach

Który wybierasz?

W zależności od upodobań (i zasobności portfela również) jest tu do dyspozycji aż 112 spersonalizowanych apartamentów, niezależne wille czy bungalowy w stylu kolonialnym. Dodajcie do tego jeszcze drewniane deptaczki, wznoszące się nieco nad poziomem morza, a otrzymacie wręcz wymarzoną atmosferę na niesamowite wakacje.

Czy można się tu w ogóle nudzić?

Jeśli się chce, ale tak naprawdę mocno, to i owszem. Tylko po co? Aktywnie można uprawiać tu przeróżne sporty wodne – od snorkelingu czy nurkowania (przecudne rafy koralowe i mieszkańcy głębin przywitają cię z radością) przez windsurfing i bananowe szaleństwo, aż po wędkarskie wyprawy cruisem po okolicznych wodach.

A może by tak wypróbować najnowszą siłownię i popracować z trenerami fitness? Dla miłośników klasycznych sportów znajdzie się nawet specjalnie dostosowany kort tenisowy. Leniwe popołudnia możesz spędzić w basenie typu infinity albo oddać się rozkoszom, jakie przygotowała sekcja SPA.

Kiedy najlepiej jechać na Malediwy?

Wyspy na Malediwach charakteryzują się tym, że w dużej mierze są tam dwie pory roku – sucha i deszczowa. Najwięcej chwil ze słońcem i zdecydowanie najlepsza pogoda panuje tam od grudnia do kwietnia. Nie jest jednak powiedziane, że cudowny maj czy baśniowy listopad się w ogóle nie trafiają. Ostatnie lata pokazują, że nawet w tej części świata zmiany klimatyczne są mocno odczuwalne. Potraktujcie jednak nasze rady poważnie – każdy chce przecież przeżyć swoje najpiękniejsze wakacje bez obaw o pogodę. Z drugiej jednak strony, Centara Grand Island Resort & Spa Maldives zapewnia takie warunki i atmosferę, że kompletnie nie trzeba martwić się o aurę. Zatroszcz się o swój urlop już teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *