Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
komandoo wyspy na malediwach

Komandoo Island Resort – zachwycające maleństwo

Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji 50000 m² powierzchni do wykorzystania. Maleńka wysepka na środku Oceanu Indyjskiego. Pomysłów może być wiele. My chcielibyśmy stworzyć raj. Tylko… Ktoś już nas ubiegł. Komandoo Island Resort na Malediwach to sielanka w czystej postaci. Nie wierzysz? Za chwilę się o tym przekonasz! 

Nie musisz być Komandoo

Wystarczy tu przyjechać, by od razu przekonać się, że niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. Wyspa Komandoo znajduje się na romantycznym atolu Lhaviyani i w całości jest zarządzana przez prywatnego właściciela – tak, to ten sam, który nas ubiegł 😉

Wystarczyło 100 metrów szerokości, 500 metrów długości i sporo kapitału, by stworzyć wszystko, co jest symbolem luksusu i elegancji. Egzotyka przyrody, apartamenty niczym baśniowe zameczki, rajskie krajobrazy, turkusowe wody laguny. Widzisz to już oczami wyobraźni? Nie musisz być Komandoo, możesz tu być całkowicie… sobą.

Możesz z ukochaną osobą wylegiwać się na aksamitnym piasku i zwyczajnie gapić się w turkusowy horyzont – tylko gdzie kończy się ocean i zaczyna się niebo? Plaża się znudziła? Idźcie na spacer (nawet z dziećmi) wśród kokosowych palm, które rosną na wyspie od ponad 40 lat!

Wyspa Komandoo już od lat jest niezwykle popularnym miejscem wśród nowożeńców. Co roku coraz więcej par decyduje się spędzać tu swój miesiąc miodowy. Jakoś wcale nas to nie dziwi. Bajkowe rejsy, zabiegi spa, kolacje fine-dining w renomowanych restauracjach lub w ramach prywatnego spotkania na plaży o zachodzie słońca… Ech!

Komandoo Island Resort – nurkowie będą mieli używanie!

Już samo umiejscowienie na mapie świata sprawia, że Komandoo jawi się jako wymarzone miejsce dla wszystkich miłośników podwodnych podróży. Wyspa otwiera się bowiem na przepływający nieopodal kanał. Właśnie to sprawia, że zarówno snorkeling, jak i głębinowe wojaże będziecie jeszcze dłuuuugo wspominać. Wszak niecodziennie ma się okazję podziwiać płaszczki, manty, żółwie, a nawet rekiny!

Kiedy jechać na Komandoo Island Resort?

Wyspy na Malediwach doświadczają zasadniczo dwóch pór w ciągu roku. Jak możesz się domyśleć, są to pory: sucha i deszczowa. Wakacje na Malediwach najlepiej zaplanować na okres od grudnia do kwietnia. To właśnie wtedy zazwyczaj jest najwięcej słonecznych godzin i najmniejsze prawdopodobieństwo na to, że pogodę może nieco popsuć deszcz. Nie jest to niepodważalny dogmat, jednak potraktuj to jako dobrą radę, gdy będziesz planować wakacje na Malediwach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *